https://www.facebook.com/LaboratoriumWiedzyArturBorcuch/

Monografia pod red./Monograph edited Opublikowane monografie

Monografia pod redakcją: Instytucje i prawo. Wyzwania ekonomiczne XXI wieku

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność oddać w Państwa ręce monografię, która stanowi kompilację tekstów powstałych w ramach II edycji projektu badawczego: Prawo a gospodarka. Wyzwania dla Polski.
Zaproszeni do współpracy autorzy samodzielnie wybrali obszary tematyczne, które według nich są istotne i jednocześnie mogą zainteresować czytelników. Autorzy posiadają bardzo różne doświadczenie naukowe i zawodowe, co stanowi niewątpliwy walor publikacji.
Niniejsza monografia skierowana jest do osób zajmujących się problematyką rozwiązań prawnych funkcjonujących w gospodarce, ale także do wszystkich innych osób zainteresowanych tą tematyką.
Zagadnienia poruszane w monografii dotyczą szeroko rozumianego obszaru prawa podatkowego, prawa przedsiębiorców czy prawa spółek a także instrumentów finansowych, w postaci instrumentów pochodnych i upadłości konsumenckiej. Traktują także o problematyce analizowania wydatków na ochronę zdrowia oraz uwarunkowań prawnych funkcjonowania organizacji pozarządowych i wpływu regulacji prawnych na rozwój rynku e-commerce.
W imieniu redaktorów, proszę o życzliwe przyjęcie prezentowanej monografii.
Katarzyna Gutbier

 

Download (PDF, 3.1MB)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *